MŠ Šrámkova – Organizace provozu od 14.10.

Vážení rodiče,
po nedávných povodních jsme byli nuceni provést změny v provozu naší mateřské školy. Abychom zajistili bezpečnost a pohodlí pro všechny děti, nejstarší děti v předškolním věku budou dočasně umístěny do dvou tříd v nedaleké základní škole, kde setrvají po dobu oprav.
Tento krok nám umožní uvolnit prostory ve školce pro další děti, které mohou od pondělí znovu nastoupit.
Děti budou ve třídách ve stejném složení jako na začátku školního roku. Nejmladší děti budou společně umístěny ve třídě uzpůsobené speciálně pro jejich potřeby.
Prosíme rodiče, kteří by chtěli od pondělí 14.10. přivést své děti zpět do školky, aby nás co nejdříve kontaktovali kvůli potvrzení docházky.
Děkujeme za pochopení a vaši trpělivost v tomto náročném období.
Snažíme se udělat maximum pro to, aby provoz školky co nejdříve běžel v plném rozsahu.
Nikol Navrátil
ředitelka mateřské školy