MŠ Šrámkova – Informace k provozu v ZŠ Šrámkova

Vážení rodiče,
od pondělí bude provoz našich tříd probíhat v prostorách Základní školy Šrámkova.
Níže jsou základní informace, jak to bude fungovat:
•Provozní doba bude stejná jako v mateřské škole, tedy od 6:00 do 16:30 hod.
•Děti budou přicházet vchodem z atria (nebude se používat hlavní vchod školy). Vchod bude jasně označen šipkami.
•Každé dítě bude mít svou přihrádku, kde si odloží své osobní věci.
•Naše třídy budou ve školní družině v prvním patře. Celá družina bude vyhrazena pouze pro nás, oddělená od základní školy, takže děti se nesetkají se žáky ani pedagogy základní školy.
•Děti budou potřebovat spacák nebo karimatku a polštářek pro odpočinek po obědě.
•Obědy a svačiny budou probíhat v jídelně, kde budeme mít vyhrazený čas. Stravování zůstává beze změny, vše zařídí paní vedoucí kuchyně.
•Pro děti bude připraveno dostatek hraček i vzdělávacích pomůcek, venkovní aktivity a denní režim zůstanou stejné, jak jsou děti zvyklé.
•Nemusíte mít obavy, děti to budou brát jako nové dobrodružství. Vše proběhne v klidu a pohodě.
Pokud byste měli jakékoli dotazy nebo připomínky, neváhejte se na mě obrátit.
Nikol Navrátil
ředitelka MŠ