AKTUALITY - ŠRÁMKOVA / HISTORIE

Dopoledne plné her a tvoření

 29.1.2020

7. a 8. třída navštíví dne 29. ledna ZŠ T.G.Masaryka v Opavě, kde pro ně bude připraven zajímavý program plný her a tvoření.

18. ledna 2020 17:48, Šrámkova
Bruslení

 30.1.2020

Přihlášené děti ze 2., 6., 7. a 8. třídy se dne 30. ledna zúčastní další lekce bruslení.

18. ledna 2020 17:50, Šrámkova
Návštěva knihovny

 30.1.2020

Děti ze 4. třídy navštíví 30. ledna pobočku Knihovny Petra Bezruče v Kateřinkách, kde si budou povídat o knihách, tentokrát na téma Zima.

18. ledna 2020 17:52, Šrámkova
Čáry máry s teplem, světlem, elektřinou

 10.2.2020

Děti ze 7. třídy se dne 10. února seznámí se základními fyzikálními vlastnostmi pomocí zajímavých pokusů. Edukační program připravilo SVČ Opava.

18. ledna 2020 17:53, Šrámkova
Návštěva knihovny

 11.2.2020

Děti ze 6. třídy navštíví 11. února pobočku Knihovny Petra Bezruče v Kateřinkách, kde si budou povídat o knize Veverka Bára.

18. ledna 2020 17:55, Šrámkova
Návštěva knihovny

 12.2.2020

8. třída zavítá dne 12. února do Slezského muzea v Opavě, kde pro děti připravili program Včelí tajemství.

18. ledna 2020 17:56, Šrámkova
Bruslení

 13.2.2020

Přihlášené děti ze 2., 6., 7. a 8. třídy se dne 13. února zúčastní další lekce bruslení.

18. ledna 2020 17:57, Šrámkova
Výlet do Planetária Ostrava

 19.2.2020

2. a 6. třída pojede na výlet do Planetária Ostrava dne 19. února. Pro děti bude připraven edukační program „Červená Karkulka a babiččin dalekohled“ a tvůrčí dílny.

18. ledna 2020 17:59, Šrámkova
Bruslení

 20.2.2020

Přihlášené děti ze 2., 6., 7. a 8. třídy se dne 20. února zúčastní další lekce bruslení.

18. ledna 2020 18:00, Šrámkova
Návštěva knihovny

 25.2.2020

Děti ze 7. třídy navštíví 25. února pobočku Knihovny Petra Bezruče v Kateřinkách, kde si budou povídat o knihách, tentokrát na téma Vznik knihy.

18. ledna 2020 18:01, Šrámkova
Bruslení

 27.2.2020

Přihlášené děti ze 2., 6., 7. a 8. třídy se dne 27. února zúčastní další lekce bruslení.

18. ledna 2020 18:02, Šrámkova

ZÁJMOVÉ AKTIVITY 2018/2019

LICHÝ TÝDEN SUDÝ TÝDEN SAUNOVÁNÍ
10:00-11:15
SAUNOVÁNÍ
13:00-14:00
pondělí DÍLNIČKA DÍLNIČKA 2.třída
úterý ŠIKULKY GYMNASTIKA 3.třída 7.třída
středa KERAMIKA ANGLIČTINA

VÝUKA S INTER. TABULÍ A TABLETY
4.třída 8.třída
čtvrtek ŠIKULKY SPORTOVKY 5.třída
pátek 6.třída

FOTOGALERIE